Konya Damacana Su, Beysu Doğal Kaynak Suyu

 0332 350 74 44  Meram, Selçuklu ve Karatay ilçeleri mahallelerine hızlı damacana su, 0.5LT , 1.5LT, 5 LT, pet şişe su veya Milangaz ve Likadgaz için büyük - küçük tüp siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fiyatı: 8,50TL

ADET :

Konya Bölgesi  Ana Bayisi. Beysu Damacana Su Servisi En hızlı ve uygun fiyat ile burada. Siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. Toplu alımlarda veya Kurumsal Damacana Siparişlerinizde Bizi Arayın Ücretsiz Sebil Avantajıyla En Uygun Fiyata Suyunuzu Verelim. Meram, Selçuklu ve Karatay İlçelerine.

Beysu damacana su siparişi için numaramız : 0 332 350 74 44 - 0549 712 93 78 numaralı telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

Beysu Damacana Su Sipariş

Doğal Kaynak Suyu

Doğal kaynak suyu ; Topraktan süzülürek kendiliğinden yeryüzüne çıkan sudur. Sondaj vurularak veya diğer müdaheleler ile suyu çıkartılmadan elde edilir. Beysu Konya ili Beyşehir ilçesi Doğanbey kasabasından çıkan doğal kaynak suyudur.

Daha Güvenli Ve Daha Kaliteli Su

Beysu artık Konya Büyük Şehir Belediyesi güvencesiyle yeni ambalajılarında Damacana su ve pet şişe su olarak sizlere ve sevdiklerinize güvenle içirmeniz için doğal kaynağından çıkarak sofralarınızı süslemeye geliyor. Suyu kaynağından Beysu'dan için.

Beysu Damacana Su

Damacana su çeşidimiz 19 LT lik ambalajına el değmeden hızlıca doğallığını bozmadan şişelenen tatlı ve yumuşak içime sahip Konya'nın kaliteli doğal kaynak suyudur. Üretim aşaması sağlık bakanlığı tarafından sürekli analizlere tabi tutulmaktadır. ambalajında plastik klipsi açılmamış şekilde size ulaştırılır.

Damacana Su Siparişi Ve Fiyatı

Beysu damacana su siparişinizi online olarak web sayfamız üzerinden veya 0549 712 93 78 numaralı telefonumuzdan veya 0332 350 74 44 nolu sabit hattımızdan hemen sipariş edebilirsiniz. Damacana su Fiyatı : 8,5 TL dir. Hemen Sipariş Ver

Dumlu Pınar, Yazır, Binkonut, Cumhuriyet, Beyhekim, Sille Ak, Sille Parsana, Şeyh Şamil, Buhara, Kosava, Bosna Hersek, Sancak ve Selahaddin Eyyubi Mahallelerine Hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyata kaliteli su burada.

Konya Damacana Su, Beysu Doğal Kaynak Suyu

Stok Ve Fiyat Yenileme Tarihi : 14-12-2018 - 22:34:19

Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Beysu Doğal Kaynak Suyu ürünlerini listeleme yapın

Beysu Doğal Kaynak Suyu Konya damacana su ile damacana su çeşitlerini bulabilir ve en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Konya Damacana Su, Beysu Doğal Kaynak Suyu hakkında müşteri/tüketicilerin tavsiyelerini incelemesini yaparak öneri/şikayetlerine hızlı göz atın.

Konya-damacana-su.com'u takip edin! | | |

Konya damacana su fiyatları, En ucuz damacana su siparişi burada!

Konya doğal kaynak suyu - Beysu