Konya Damacana Su, Türkmen Su Doğal Kaynak Suyu Siparişi

 0332 350 15 17  Konya Türkmen Su Bölge Distrubütörü; Meram, Selçuklu ve Karatay ilçeleri mahallelerine hızlı damacana su, 0.5LT , 1.5LT, 5 LT, pet şişe su veya Milangaz ve Likadgaz için büyük - küçük tüp siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fiyatı: 12,00TL

2 adet al 20 TL öde!

ADET :

Konya Bölgesi Türkmen Su Distrubutörü. Konya Damacana Su Servisi En hızlı ve uygun fiyat ile burada. Siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. Toplu alımlarda veya Kurumsal Damacana Siparişlerinizde Bizi Arayın Ücretsiz Sebil Avantajıyla En Uygun Fiyata Suyunuzu Verelim.

Konya selçuklu, meram ve karatay damacana su siparişi için numaramız : 0 332 350 15 17 - 0549 712 93 78 numaralı telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

Selçuklu bölge bayisi mahalle alanları : Dumlu Pınar, Yazır, Binkonut, Cumhuriyet, Beyhekim, Sille Ak, Sille Parsana, Şeyh Şamil, Buhara, Kosava, Bosna Hersek, Sancak ve Selahaddin Eyyubi Mahallelerine Hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyata kaliteli su burada. Kaliteli bol çeşitleri uygun fiyatı ile ürünler burada.

Doğal Kaynak Suyu

Doğal kaynak suyu ; Topraktan süzülürek kendiliğinden yeryüzüne çıkan sudur. Sondaj vurularak veya diğer müdaheleler ile suyu çıkartılmadan elde edilir. Konya damacana su doğal kaynak suyudur.

Daha Güvenli Ve Daha Kaliteli Su

Üretim aşaması sağlık bakanlığı tarafından sürekli analizlere tabi tutulmaktadır. Türkmensu, Türkiye`de en kaliteli su kaynaklarının olduğu bölgeden çıkmaktadır.  Türkmensu, kuyu suyu, şebeke suyu veya çeşme suyu değil %100 doğal kaynak suyudur. * Türkmensu, doğal kaynak suyu, Sağlık Bakanlığının belirlediği tüm kriterlere uygundur.  Türkmensu, doğal kaynak suyu yüzyıllardan günümüze doğallığını kaybetmemiş bir kaynak olarak gelmiştir. M.Ö. 1500 yıllarına dayanan bir tarihe sahiptir.  Türkmensu, HACCP,ISO 9001–2000, ISO 22000–2005 IQSCC-HYB ve GHP belgelerine sahip bir doğal kaynak suyudur. *Türkmensu, sizlere kaliteli ve güzel bir kaynak suyunu en güzel haliyle sunmayı ilke edinmiştir.

Damacana Su Siparişi Ve Fiyatı

Konya damacana su  güvencesiyle yeni ambalajılarında Damacana su ve pet şişe su olarak sizlere ve sevdiklerinize güvenle içirmeniz için doğal kaynağından çıkarak sofralarınızı süslemeye geliyor. Suyu kaynağından  için.

Damacana Su Sipariş

Damacana su çeşidimiz 19 LT lik ambalajına el değmeden hızlıca doğallığını bozmadan şişelenen tatlı ve yumuşak içime sahip Konya'nın kaliteli doğal kaynak suyudur. Üretim aşaması sağlık bakanlığı tarafından sürekli analizlere tabi tutulmaktadır.

Damacana Su Siparişi Ve Fiyatı

Konya damacana su siparişinizi online olarak web sayfamız üzerinden veya 0 332 350 15 17 - 0549 712 93 78 nolu sabit hattımızdan hemen sipariş edebilirsiniz. Damacana su Fiyatı  Hemen Sipariş Ver

* Türkmensu, Türkiye`de en kaliteli su kaynaklarının olduğu bölgeden çıkmaktadır.
* Türkmensu, kuyu suyu, şebeke suyu veya çeşme suyu değil %100 doğal kaynak suyudur.
* Türkmensu, doğal kaynak suyu, Sağlık Bakanlığının belirlediği tüm kriterlere uygundur.
* Türkmensu, doğal kaynak suyu yüzyıllardan günümüze doğallığını kaybetmemiş bir kaynak olarak gelmiştir. M.Ö. 1500 yıllarına dayanan bir tarihe sahiptir.
* Türkmensu, HACCP,ISO 9001-2000, ISO 22000 - 2005 IQSCC-HYB ve GHP belgelerine sahip bir doğal kaynak suyudur.
* Türkmensu, sizlere kaliteli ve güzel bir kaynak suyunu en güzel haliyle sunmayı ilke edinmiştir.
Kaynağın size, en doğal haliyle...
Türkmensu, Kütahya Türkmen dağından hiç bir etki olmadan 1500 m derinlikten kendi saflığı, doğallığı ile çıkmaktadır. Türkmensu doğal kaynak suyu tarihi itibarı ile M.Ö. 1500 Frigyalılar dönemine kadar uzanmaktadır. Friglerin uzun yıllar bu bölgede kalma sebebi de, bu doğal yapısını bozmadan, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırabilmek için Türkiye`de ilk ve tek olan seramik filtreleme sistemi ve hijyenik uygulama kullanılmaktadır. Türkmensu, almış olduğu güvence belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamış olup, bu kaliteli suyu sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindedir. Türkmensu kaynağının bulunduğu alan, Frig vadisi olarak anılan sit alanı olup, çevresinde suyun kalitesini, doğallığını ve hijyenik durumunu etkileyebilecek hiçbir etken ve sanayi tesisi bulunmamaktadır. Türkmensu tam otomatik makinalarda el değmeden dolum yapılıp GHP (Hijyenik uygulama) belgesine sahiptir.
Türkmensu sizlere en güzel ve en kaliteli doğal kaynak suyunu sunuyor.

Konya Damacana Su, Türkmen Su Doğal Kaynak Suyu Siparişi

Stok & Fiyat Güncelleme 2021/01/17

Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Doğal Kaynak Suyu ürünlerini listeleme yapın

Doğal Kaynak Suyu Konya damacana su ile damacana su çeşitlerini bulabilir ve en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Konya Damacana Su, Türkmen Su Doğal Kaynak Suyu Siparişi hakkında müşteri/tüketicilerin tavsiyelerini incelemesini yaparak öneri/şikayetlerine hızlı göz atın.

Konya-damacana-su.com'u takip edin! | | |