Damacana su pompası elle basmalı plastik ürün

 0332 350 15 17  Konya Türkmen Su Bölge Distrubütörü; Meram, Selçuklu ve Karatay ilçeleri mahallelerine hızlı damacana su, 0.5LT , 1.5LT, 5 LT, pet şişe su veya Milangaz ve Likadgaz için büyük - küçük tüp siparişlerinizi verebilirsiniz.

Fiyatı: 25,00TL

ADET :

Damacana su pompası elle basmalı plastik ürün. Telefon ile damacana suyunuzun yanında sipariş edebilirsiniz.

Konya Selçuklu Bölgesi Bayisi. Beysu Damacana Su Servisi En hızlı ve uygun fiyat ile burada. Siparişleriniz için bizi arayabilirsiniz. Toplu alımlarda veya Kurumsal Damacana Siparişlerinizde Bizi Arayın Ücretsiz Sebil Avantajıyla En Uygun Fiyata Suyunuzu Verelim.

Beysu selçuklu damacana su siparişi için numaramız : 0 332 350 74 44 - 0549 712 93 78 numaralı telefonlardan sipariş verebilirsiniz.

Selçuklu bölge bayisi mahalle alanları : Dumlu Pınar, Yazır, Binkonut, Cumhuriyet, Beyhekim, Sille Ak, Sille Parsana, Şeyh Şamil, Buhara, Kosava, Bosna Hersek, Sancak ve Selahaddin Eyyubi Mahallelerine Hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz. En uygun fiyata kaliteli su burada. 

Beysu Damacana Su Sipariş

Doğal Kaynak Suyu

Doğal kaynak suyu ; Topraktan süzülürek kendiliğinden yeryüzüne çıkan sudur. Sondaj vurularak veya diğer müdaheleler ile suyu çıkartılmadan elde edilir. Beysu Konya ili Beyşehir ilçesi Doğanbey kasabasından çıkan doğal kaynak suyudur.

Damacana su pompası elle basmalı plastik ürün

Stok & Fiyat Güncelleme 2021/01/17

Yorum Yap Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Damacana Su Pompası ürünlerini listeleme yapın

Damacana Su Pompası Konya damacana su ile damacana su çeşitlerini bulabilir ve en uygun fiyatları ile satın alabilirsiniz. Damacana su pompası elle basmalı plastik ürün hakkında müşteri/tüketicilerin tavsiyelerini incelemesini yaparak öneri/şikayetlerine hızlı göz atın.

Konya-damacana-su.com'u takip edin! | | |