* Türkmensu, Türkiye`de en kaliteli su kaynaklarının olduğu bölgeden çıkmaktadır.
* Türkmensu, kuyu suyu, şebeke suyu veya çeşme suyu değil %100 doğal kaynak suyudur.
* Türkmensu, doğal kaynak suyu, Sağlık Bakanlığının belirlediği tüm kriterlere uygundur.
* Türkmensu, doğal kaynak suyu yüzyıllardan günümüze doğallığını kaybetmemiş bir kaynak olarak gelmiştir. M.Ö. 1500 yıllarına dayanan bir tarihe sahiptir.
* Türkmensu, HACCP,ISO 9001-2000, ISO 22000 - 2005 IQSCC-HYB ve GHP belgelerine sahip bir doğal kaynak suyudur.
* Türkmensu, sizlere kaliteli ve güzel bir kaynak suyunu en güzel haliyle sunmayı ilke edinmiştir.
Kaynağın size, en doğal haliyle...
Türkmensu, Kütahya Türkmen dağından hiç bir etki olmadan 1500 m derinlikten kendi saflığı, doğallığı ile çıkmaktadır. Türkmensu doğal kaynak suyu tarihi itibarı ile M.Ö. 1500 Frigyalılar dönemine kadar uzanmaktadır. Friglerin uzun yıllar bu bölgede kalma sebebi de, bu doğal yapısını bozmadan, sağlıklı ve kaliteli bir şekilde sizlere ulaştırabilmek için Türkiye`de ilk ve tek olan seramik filtreleme sistemi ve hijyenik uygulama kullanılmaktadır. Türkmensu, almış olduğu güvence belgeleri ile güvenilirliğini ispatlamış olup, bu kaliteli suyu sizlerle paylaşmanın mutluluğu içindedir. Türkmensu kaynağının bulunduğu alan, Frig vadisi olarak anılan sit alanı olup, çevresinde suyun kalitesini, doğallığını ve hijyenik durumunu etkileyebilecek hiçbir etken ve sanayi tesisi bulunmamaktadır. Türkmensu tam otomatik makinalarda el değmeden dolum yapılıp GHP (Hijyenik uygulama) belgesine sahiptir.
Türkmensu sizlere en güzel ve en kaliteli doğal kaynak suyunu sunuyor.

Kütahya Merkez İnli Köyünde dolum tesislerinden gelen  Polikarbonat damacanalar arasında doluma uygun olanlar tam otomatik makinalardan el değmeden yıkama işlemlerinden geçilir. 70 C derece sıcak su ile yıkanan şişeler Ozonla zenginleştirilmiş hava kullanılarak durulama işlemine tabi tutularak dolum yapılarak tüketicilere hizmet verilmektedir.

Kütahya inli köyündeki modern dolum tesislerimizde kolaylıkla taşınabilen estetik pet şişelerimiz üretildikten sonra tam otomatik makinalarda el değmeden yıkanır ve ozonla zenginleştirilmiş hava ile durulanır ardından yine tam otomatik makinalarda dolumu gerçekleşerek heran susuzluğunuzu gideren türkmen suları sofranızdaki yerini alır.